O společnosti

Společnost ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO je přední ryze český výrobce transformátorů, tlumivek, toroidů, vinutých dílů a svářecích svěrek. Již více než 50 let vyrábíme produkty s důrazem kladeným na kvalitu a spolehlivost našich produktů. Filozofie naší společnosti je založena zejména na důvěře zákazníka. Soustředíme se zejména na konkrétní požadavky zákazníka, zároveň jsme schopni ve spolupráci se zákazníkem navrhnout a zrealizovat co nejvýhodnější řešení. Klademe důraz na krátké dodací termíny a co nejpříznivější ceny při zachování špičkové kvality.

Moderní technologické vybavení spolu se spolehlivostí a odborností našich zaměstnanců nám umožňují zpracovávat nejen kusové zakázky, ale i sériovou výrobu. Samozřejmostí je propracovaný systém kontroly kvality našich výrobků. Spolupracujeme s předními evropskými dodavateli moderních a špičkových materiálů. Jsme dlouholetým držitelem certifikátu systému jakosti dle ISO 9001 a systému EMS dle 14001.

Naším posláním je rozvíjet tradici výroby transformátorů, tlumivek, toroidů a snaha uvádět na trh stále nové výrobky na základě požadavků našich zákazníků. Společnost ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO chce být i nadále významným producentem nejen v tuzemsku, ale i na zahraničních trzích.