Skip to main content

Řešení pro bazénové osvětlení

Pro napájení bazénového osvětlení nabízíme bezpečnostní transformátory   230 V / 12 V pro reflektory od 100 do 600 W v různých stupních krytí tak, aby optimálně uspokojily různé nároky na odolnost vůči vnějším vlivům (zejména vody) s důrazem na bezpečnost použití. Naše transformátory se vyznačují kvalitním provedením s využitím špičkových materiálů, které zaručuje dlouhodobé bezproblémové užívání našich produktů.

Výrobní řada obsahuje několik námi navržených variant:

Bezpečnostní zalitý transformátor v krabici s krytím IP54 chráněný proti možnému vniknutí vody. Přívod transformátoru je šňůra s vidlicí, vývod je řešen kabelem. Druhou variantou je provedení vývodů v ukrytém prostoru přední části krytu, kde je prostor se svorkovnicemi a  pojistkovým držákem pro jištění primární strany tavnou pojistkou.

Bezpečnostní zalitý transformátor v krabici s krytím IP65 chráněný proti možnému vniknutí vody.

Pro suché prostředí, které nemá zvýšené nároky na ochranu proti vnějším vlivům, nabízíme toroidní transformátory se zalitým středem a montážním otvorem pro snadné připevnění do rozvaděče s volnými vývody. Transformátory jsou vybaveny vratnou tepelnou pojistkou, která chrání transformátor před přehřátím.

Kromě výše uvedených variant transformátorů pro bazénové osvětlení jsme schopni navrhnout a zrealizovat konkrétní řešení přímo na základě Vašich požadavků.